Zilvertron
  • Multidisciplinaire engineering
    • Klantspecifieke oplossingen
  • Motoren en vertragingen
    • Motoren
      • Alle motoren
      • AC Motoren
      • DC Motoren
    • Losse vertragingen
      • Haaks
      • In lijn
  • Versterkers, Controllers en HMI
    • Alle producten
    • Versterkers
    • Versterker + controller
    • HMI
    • PLC
  • Toebehoren
    • Alle producten
    • Din-rail
    • Kabels
    • Interfaces
    • Converters
    • Shunt regelaars
    • Uitgaande assen
    • Voedingen
  • Contact
    • Contact
    • Over Zilvertron
    • Vacatures
  • Offertemap
  • Menu
Whatsapp mij Whatsapp mij Mail mij

Bedankt voor uw keuze

Product is toegevoegd aan de offertemap!

Offertemap bekijken Of verder kijken

Product toevoegen

EM-170

De EM-170 motorbesturing is ontworpen voor kleine DC-motoren. De regelaar werkt in 4 kwadranten, dus is het mogelijk om de motor in variërende snelheid aan te drijven, de draairichting van de motor te veranderen en te remmen. De ingestelde waarde van het toerental wordt als analoog spanningssignaal gegeven. De motorspanning wordt teruggevoed naar de regelaar, zodat veranderingen in de bedrijfsspanning geen invloed hebben op het toerental van de motor.

Product info
Assortiment
Downloads
Meer weten?
ArtikelEM-170
CategorieObsolete
Zilvertron artikelnummer6003890
Datasheet

Het aansturen van de motor hangt volledig af van de toepassing. Zilvertron levert controllers, drivers en versterkers voor servomotoren, borstel- en borstelloze motoren en stappen motoren. Voor de communicatie is er een grote verscheidenheid aan protocollen zoals EtherCAT, CANopen, Ethernet ect. DC controllers AC controllers en alle soorten aandrijving voor elektromotoren zijn te vinden bij Zilvertron. Meer weten over onze producten of kennis? Neem contact met ons op!

Gerelateerde producten

DC-borstel
ZCS2403-H10-DIN

Controller Single axis voor DC-borstel, 24VDC, Output 1x3A continu, incl. DIN-rail behuizing. Instellen middels een webserver over WiFi.

meer weten
© Copyright Zilvertron B.V. - De Smaragd 15 Schoonhoven - +31 (0)182 305 045 - info@zilvertron.com
EM-256 EM-282D
Scroll naar bovenzijde